Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862
„Złomowisko PL” hitem Discovery Channel

„Złomowisko PL” hitem Discovery Channel

Pierwszy trzy odcinki czwartej edycji „Złomowisko PL” oglądało średnio 218 tys. widzów. To najlepiej oglądany polski program w historii Discovery Channel.
Czwarta edycja „Złomowiska PL” na antenie Discovery Channel pokazywana jest w środy o godz. 22.00, począwszy od 8 lutego 2017 roku. Średnia widownia trzech pierwszych odcinków dokumentalnego cyklu wyniosła 218 tys. osób. Przełożyło się to na 1,83 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 3,21 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych przez nadawcę.
Najwięcej widzów zgromadził odcinek otwierający najnowszą serię, który zgromadził przed telewizorami 267 tys. oglądających. Przełożyło się to na odpowiednio 2,21 proc. i aż 4,21 proc. udziału. Cykl kilkukrotnie podnosi udziały Discovery Channel, które w okresie od 8 do 22 lutego br. wyniosły 0,64 proc. w 4+ i 0,86 proc. w 16-49. Nadawca poinformował nas, że pierwsze trzy odcinki najnowszego sezonu w porównaniu do pierwszych trzech odcinków poprzedniej serii wśród widzów w grupie 16-49 zwiększyły swoją widownię o ponad 50 proc.
Discovery Channel w czasie emisji „Złomowiska PL 4”, czyli w środowym paśmie między godz. 22.00, a 22.59.59 ma 1,75 proc. udziału. Daje to tej stacji bardzo wysokie – trzynaste miejsce – w rynku wszystkich kanałów nadających na polskim rynku telewizyjnym.
Czwarty sezon „Złomowiska PL” to najchętniej oglądana polska premiera w historii nadawania Discovery Channel w Polsce. – Dwa lata temu postanowiliśmy wykorzystać nasze międzynarodowe doświadczenie w produkcji programów i dodać do naszej oferty ramówkowej polskie produkcje. Okazało się to strzałem w dziesiątkę – mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Marcin Ziółek, senior channel manager factual w Discovery Networks CEEMEA. – Naszym największym sukcesem, znacznie przekraczającym nasze oczekiwania, jest seria „Złomowisko PL” – dodaje. „Złomowisko PL” to dokumentalna seria, pokazująca pracę zbieraczy złomu. Producentem cyklu jest Inbornmedia.